Energooszczędne domy!

Villa Wędrowna pomiędzy Mierzynem a Gumieńcami.

Energooszczędne domy!

Villa Wędrowna pomiędzy Mierzynem a Gumieńcami.

POZNAJ ZESPÓŁ SYMAKO DEWELOPER

Jesteśmy ekipą doświadczonych ekspertów branży budowlanej, w której pierwsze kroki stawialiśmy już kilkanaście lat temu. Nowoczesne podejście łączymy z rodzinną tradycją, dzięki której mamy nie tylko potrzebną wiedzę, ale przede wszystkim zamiłowanie do kreowania, tworzenia i ulepszania przestrzeni.

Nasz zespół odpowiada za kilkaset realizacji i ponad 20 tysięcy m2 powierzchni użytkowej domów jedno i wielorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, a także budownictwa ekologicznego w tym domów pasywnych. Rozsądne podejście do ekologii pozwala nam budować z dobrych materiałów, przy doskonałej izolacji i minimalizacji strat ciepła, co wpływa korzystanie nie tylko na zdrowie, ale i portfel przyszłych mieszkańców naszych inwestycji.

Po sukcesie I etapu inwestycji Villi Wędrowna przygotowaliśmy jego kontynuację – kameralne domy w zabudowie bliźniaczej, które łączą doskonale zaplanowane wnętrza z bezkompromisową wygodą. Inwestycja powstaje w bliskim sąsiedztwie centrum Szczecina – z Mierzyna w mniej niż 5 minut możesz być na ulicy Europejskiej, a w 7 na jednej z głównych arterii miasta – Ku Słońcu.

Dowiedź się więcej o I etapie Villa Wędrowna

Więcej informacji o zespole znajdziesz na stronie izolbud.szczecin.pl.

INWESTYCJA

II etap inwestycji Villa Wędrowna to nie tylko niezwykle kameralny i zapewniający prywatność projekt, ale przede wszystkim wygodne wnętrza, które zapewnią Twojej rodzinie szczęśliwą codzienność. Do Twojej dyspozycji oddajemy 5-pokojowe domy o metrażu 106 m2.

Każdy dom ma swój prywatny kawałek zieleni – ogród zaprojektowany tak, byś mógł cieszyć się wypoczynkiem i relaksem z rodziną. Do każdego domu przynależą 2 miejsca postojowe, zatem nie musisz martwić się wyścigiem o najlepsze miejsca parkingowe.

W sąsiedztwie terenów zielonych

10 minut od centrum Szczecina

2 miejsca postojowe

Ogrodzony, prywatny ogród

Pompa ciepła, rekuperacja

Instalacje klasy Premium

Izolacje klasy Premium

WYGODNA CODZIENNOŚĆ

Myślisz o samodzielnej budowie domu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zdaj się na sprawdzonego partnera! Zapytaj o wygodne rozwiązania, jakie oferuje Symako Developer i zyskaj spokój ducha, oszczędzając czas i nerwy na żmudny proces samodzielnego budowania.

Villa Wędrowna poza doskonałymi wnętrzami i ogrodzonym ogrodem zapewnia wygodną codzienność – utwardzoną drogę osiedlową, rekuperację i pompę ciepła, które zapewnia zielone ciepło dla Twojej rodziny!

Villa Wędrowna to nie tylko niezwykle kameralny i zapewniający prywatność projekt, ale przede wszystkim wygodne wnętrza, które zapewnią Twojej rodzinie wygodną codzienność. Do Twojej dyspozycji oddajemy 4-pokojowe domy o metrażu 113,45 lub 137,43m2, które możesz powiększyć o klimatyczną przestrzeń na antresoli, dzięki której dom może mieć 129,83 lub nawet 157,06m2. Co najważniejsze nie musisz decydować teraz – antresolę możesz dodać po zakończeniu budowy lub nawet za kilka lat.

Każdy dom ma swój prywatny kawałek zieleni – ogród, o powierzchni nawet 293 m2, na którym możesz spędzać spokojne popołudnia i wieczory. Ogrody zostaną otoczone płotem, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zabawa na zewnątrz będzie pod kontrolą.

Zaplanowanie wnętrza, które będzie kompaktowe, ale jednocześnie spełni wszystkie funkcje, było dla nas szczególnie ważne, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy słoneczną część dzienną – duży salon i kuchnię, z których możesz obserwować swój ogród. Wygodę zapewni pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój – idealny na biuro lub sporą garderobę.

Piętro to królestwo domowników, dla których w części nocnej zaplanowaliśmy, aż 3 wygodne sypialnie o różnych metrażach, a także sporą łazienkę, która stanie się miejscem wieczornego relaksu.

LOKALIZACJA IDEALNIE ZAPLANOWANA

Praca centrum, odpoczynek wśród zieleni? Z deweloperem Symako to możliwe, ponieważ budujemy na granicy spokojnego Mierzyna i Gumieniec, które sąsiadują z dobrymi dzielnicami Szczecina.

Do dyspozycji Twojej rodziny będą 2 pobliskie szkoły, do których dojedziesz samochodem w mniej, niż 5 minut. Podmiejska zabudowa zapewnia spokojniejszy ruch drogowy, ciszę i możliwość korzystania z zielonych terenów rekreacyjnych. Dom w zielonej otulinie nie musi oznaczać korków i godzinnego dojazdu do pracy – w zaledwie 7 minut możesz być na Rondzie Gierosa, korzystać z wszystkich dobroci centrum miasta, mając swoje miejsce, w którym możesz odetchnąć.

WYBIERZ DOM, KTÓRY DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI

Dom

Metraż (m2)

Pokoje

Ogród (m2)

Status

Projekt

3

106,48 m2

5

205 m2

Dostępne

4

106,48 m2

5

218 m2

Zarezerwowane

5

106,48 m2

5

221 m2

Dostępne

6

106,48 m2

5

217 m2

Zarezerwowane

KONTAKT

    Pola oznaczone * są obowiązkowe